Kontaktujte nás: +420 725 150 126 | info@forenzniznaceni.cz
0 Kč

Dne 12.5 2016 team Asociace Forenzního Značení (AFIZ) uskutečnil seminář Forenzního značení pro Slovenskou Republiku v Žilině. 

Cílem bylo rozšířit značení na slovensko se stejným systémem, který řadu let funguje v ČR a navázání vzájemné spolupráce. Účast byla hojná díky zástupcům jednotlivých měst jak z řad městských policistů tak z řad preventistů kriminality. 

Na semináři přednášeli již známe osobnosti v oblasti forenzního značení v ČR a to zástupce odboru prevence kriminality Ministerstva vnitra JUDr. Tomáš Koníček, garant forenzního značení Bc. Jaromír Kolářík, špičky městské policie Karviná, Pavel Carbol zástupce hendikepovaných obyvatel a pan Ladislav Filip zástupce vývoje REFIZu.

Česká města 2016

     Výsledek obrázku pro znak města litovel                       Výsledek obrázku pro znak města přeštice       Výsledek obrázku pro znak města bruntál       Výsledek obrázku pro znak města příbor    Výsledek obrázku pro rýmařov znak             Výsledek obrázku pro znak města krnov    Výsledek obrázku pro znak města varnsdorf