0 Kč

FORENZNÍ ZNAČENÍ

NEJLEPŠÍ PREVENCE K OCHRANĚ VAŠEHO MAJETKU

SELECTA DNA

Selectamark Security System plc. byla založena v roce 1971 a je mezinárodně uznávaným dodavatelem identifikace majetku, značení majetku a bezpečnou on-line registrační databází. Ve Velké Británii spolupracuje jak s policií, tak s donucovacími orgány.

Společnost provozuje následující značky:

  • SelectaDNA - světová jednička v oblasti forenzního značení, s patentovynými DNA produkty.
  • SelectaMARK - dobře zavedené chemické leptací roztoky, které slouží k ochraně budov, podniků, vládních úřadů, vzdělávacích zařízení před nezákonným vniknutím, krádežím a vloupáním.
  • SelectaLABEL - jeden z předních britských dodavatelů bezpečnostních etiket 
  • Bike Register - Britská národní databáze/registr pro označené předměty

SelectaDNA byla vyvinuta v roce 2004 jako alternativní značení spadající pod celosvětově uznávanou značkou SelectaMARK, nabízející nejmodernější DNA technologie. SelectaDNA se stala mezinárodně uznávanou značkou pro forenzní kódování. V současné době tyto výrobky využívá více než 93% policejních sborů ve Velké Británii, která ji využívá hlavně jako prevenci proti trestné činnosti, eliminaci vloupání a dalších krádeží. 

Společnost dostala spousty ocenění a akreditací. Je certifikována ISO9001:2008 jako mezinárodně uznávaný systém řízení kvality a jejich služby jsou dodávány v souladu s nejvyššími standardy kvality. Dálšími certifikáty jsou LPCB (The Loss Prevention Certificate Board), Thatcham QA a ACPO CPI´s.

Selectamark se zavazuje poskytovat světovou třídu v poskytování on-line databáze pro evidenci majetku v celé řadě průmyslových odvětví od kritické infrastruktury až po cyklistiku. Díky této skutečnosti je společnost jedinečná při držení nejmodernějšího certifikátu LPS1224: Issue3 "Zajištění bezpečné databáze".  Společnost je rovněž certifikovaná podle normy ISO 27001:2005. Dále se společnost Selectamark zavázala, že bude citlivá k životnímu prostředí a jako důkaz následuje předepsané systémy v ISO 14001:2004. Díky tomuto certifikátu se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí tam, kde je to možné. 

Společnost je členem British Security Industry Association (BSIA), Banknote Watch a Aerospace, Defence and Security trade body (ADS)